Zawody 2016
Spis treści
KOMUNIKAT
OTWARTYCH ZAWODÓW STRZELECKICH
O PUCHAR BURMISTRZA WAŁCZA
Z OKAZJI 71 ROCZNICY WYZWOLENIA WAŁCZA
W dniu 13.02.2016r. o godz.10.00 na terenie strzelnicy wojskowej Zarząd Rejonowy Ligi Obrony Kraju w Wałczu zorganizował zawody strzeleckie z okazji 71 rocznicy wyzwolenia Wałcza, o Puchar Burmistrza Wałcza.
Zawody rozpoczęły się o godz. 10.00, zawodników powitał prezes Zarządu Rejonowego Ligi Obrony Kraju Lech Sznaza, przedstawił program zawodów, omówił warunki bhp. O godz. 14.00 Burmistrz Miasta Wałcza Bogusława Towalewska i Prezes Zarządu Rejonowego Ligi Obrony Kraju Lech Sznaza dokonali wręczenia pucharów i medali dla najlepszych strzelców: W zawodach uczestniczyło 70 zawodników.
W kategorii amator:
Zespołowo:
I miejsce – LOK "IMPULS" Szczecinek – 250 punktów;
II miejsce – 100 bł Wałcz – 240 punktów
III miejsce – LOK "KALIBER 22" Czaplinek–239punktów
Indywidualnie w kategorii amator:
Amator senior:
I miejsce – Konstantynowicz Waldemar– 86 punktów
II miejsce – Borowski Jacek – 84 punkty
III miejsce – Kaziukajtis Adam – 83 punkty
Amator seniorka:
I miejsce – Bronowicka Beata – 79 punktów
II miejsce – Zys Agnieszka – 78 punktów
III miejsce – Rozmarynowska Beata – 77 punktów
Juniorka:
I miejsce – Pawłowska Patrycja – 84 punkty
II miejsce – Łangowska Joanna – 84 punkty
III miejsce – Chodakowska Joanna – 80 punktów
Junior:
I miejsce – Zajul Eryk – 86 punktów
II miejsce – Dywizjusz Kacper – 85 punktów
III miejsce – Komperda Paweł – 85 punktów
W kategorii zawodowiec:
Zespołowo:
I miejsce – Klub Żołnierzy Rezerwy „GROT” LOK Wałcz – 530 punktów;
II miejsce – Klub strzelecki „CEL” LOK I Złocieniec – 510 punktów;
w składzie: Krzysztof Burak – 169 pkt., Romuald Ostrowski – 172 pkt., Zbigniew Lichwa – 169 pkt.
III miejsce – Klub strzelecki „CEL” LOK II Złocieniec – 462 punkty
w składzie: Antoni Mochol – 176 pkt., Jan Rudy – 142 pkt., Robert Chromiński – 144 pkt.
Indywidualnie za dwubój (pistolet + karabin)w kategorii zawodowiec:
I miejsce – Seehaber Stefan – 180 punktów
II miejsce – Pędzik Wiesław – 179 punktów
III miejsce – Siemieński Jakub – 177 punktów
Indywidualnie pistolet w kategorii zawodowiec:
I miejsce – Seehaber Stefan – 94 punktów
II miejsce – Siemieński Jakub – 93 punkty
III miejsce – Pędzik Wiesław - 92 punkty
Indywidualnie karabin w kategorii zawodowiec:
I miejsce – Burak Krzysztof – 93 punkty
II miejsce – Mochol Antoni – 92 punkty
III miejsce – Borowski Przemysław – 91 punktów