Klub Strzelecki LOK CEL Złocieniec

Zawody 2016

 

 

KOMUNIKAT

XVII OTWARTYCH ZAWODÓW STRZELECKICH O PUCHAR STAROSTY POWIATU WAŁECKIEGO

Z OKAZJI ŚWIĘTA WOJSKA POLSKIEGO

ORAZ

96 ROCZNICY BITWY WARSZAWSKIEJ

 

W dniu 15.08.2016r. o godz.10.00 do 14.30 na terenie strzelnicy wojskowej Zarząd Rejonowy Ligi Obrony Kraju w Wałczu zorganizował XVII zawody strzeleckie z okazji 96 Rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz Święta Wojska Polskiego, o Puchar Starosty Powiatu Wałeckiego. Puchary, medale ufundował starosta Pan dr Bogdan Wankiewicz.

Zawody rozpoczęły się o godz. 10.00, zawodników powitał prezes Zarządu Rejonowego Ligi Obrony Kraju Lech Sznaza, przedstawił program zawodów, omówił warunki bhp, następnie głos zabrał Prezes Klubu Żołnierzy Rezerwy maj. Zbigniew Stusik, krótko omówił znaczenie Bitwy Warszawskiej i życzył zawodnikom samych „dziesiątek”. O godz. 14.00 Prezes Zarządu Rejonowego Lech Sznaza dokonał wręczenia pucharów i medali dla najlepszych strzelców.

W zawodach uczestniczyło 65 zawodników z Wałcza, Złocieńca, Czaplinka, Piły, Poznania, Szczecina, Gdyni. 

 

 WYNIKI W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH

 

W kategorii amator:
Zespołowo:

I miejsce –„KALIBER 22” Czaplinek – 250 punktów;

II miejsce – „SOPRANO” Wałcz – 247 punktów

III miejsce – „PĘDZIKI” Wałcz – 240 punktów

Indywidualnie w kategorii amator:
Amator senior:

I miejsce –Adam Kaziukajtis – 90 punktów

II miejsce – Mateusz Wanecki – 88 punktów

III miejsce – Wojciech Marcewicz – 86 punktów

Amator seniorka:

I miejsce – Janina Nowak – 87 punktów

II miejsce – Katarzyna Pietkiewicz – 86 punktów

III miejsce – Melonie Songalama – 83 punkty

Juniorka:

I miejsce – Karolina Czajewska – 77 punktów

II miejsce – Milena Konstantynowicz – 72 punkty

III miejsce –Dominika Jażwicka – 68 punktów

Junior:

I miejsce – Kacper Borowski – 79 punktów

II miejsce – Michał Piątek – 73 punkty

III miejsce – Wiktor Jabłonka – 70 punktów

W kategorii zawodowiec:
Zespołowo:

I miejsce – Klub Żołnierzy Rezerwy „GROT” LOKWałcz – 525 punktów;

II miejsce – „MŁODZI WILCY” Wałcz – 509 punktów;

III miejsce – Klub „CEL” LOK Złocieniec – 506 punktów

Indywidualnie za dwubój w kategorii zawodowiec:
Zawodowcy:

I miejsce – Siemieński Jakub – 185 punktów

II miejsce – Dariusz Borowczak – 177 punkty

III miejsce – Wiesław Pędzik – 176 punktów

Indywidualnie pistolet w kategorii zawodowiec:

I miejsce – Jakub Siemieńsk – 95 punktów

II miejsce – Wiesław Pędzik – 89 punktów

III miejsce – Krzysztof Rażny - 88 punktów

Indywidualnie karabin w kategorii zawodowiec:

I miejsce – Przemysław Borowski – 96 punktów

II miejsce –Krzysztof Burak – 95 punktów

III miejsce –Wojciech Marcewicz – 91 punktów

Pneumatyk karabinek dziewczynki:

I miejsce – Amelia Zabłocka – 91 punktów

II miejsce – Schoree Songalama – 87 punktów

III miejsce – Katarzyna Adamczyk – 85 punktów

Pneumatyk karabinek chłopcy:

I miejsce – Rafał Pietkiewicz – 80 punktów

II miejsce – Antoni Bielas – 20 punktów