Klub Strzelecki LOK CEL Złocieniec

Zawody 2016

 

 

 

KOMUNIKAT

OTWARTYCH ZAWODÓW STRZELECKICH

O PUCHAR BURMISTRZA WAŁCZA

Z OKAZJI 71 ROCZNICY WYZWOLENIA WAŁCZA

W dniu 13.02.2016r. o godz.10.00 na terenie strzelnicy wojskowej Zarząd Rejonowy Ligi Obrony Kraju w Wałczu zorganizował zawody strzeleckie z okazji 71 rocznicy wyzwolenia Wałcza, o Puchar Burmistrza Wałcza.

Zawody rozpoczęły się o godz. 10.00, zawodników powitał prezes Zarządu Rejonowego Ligi Obrony Kraju Lech Sznaza, przedstawił program zawodów, omówił warunki bhp. O godz. 14.00 Burmistrz Miasta Wałcza Bogusława Towalewska i Prezes Zarządu Rejonowego Ligi Obrony Kraju Lech Sznaza dokonali wręczenia pucharów i medali dla najlepszych strzelców: W zawodach uczestniczyło 70 zawodników. 

W kategorii amator:

Zespołowo:

                                                                                 I miejsce – LOK "IMPULS" Szczecinek – 250 punktów;

II miejsce – 100 bł Wałcz – 240 punktów

III miejsce – LOK "KALIBER 22" Czaplinek–239punktów

Indywidualnie w kategorii amator:

Amator senior:

I miejsce – Konstantynowicz Waldemar– 86 punktów

II miejsce – Borowski Jacek – 84 punkty

III miejsce – Kaziukajtis Adam – 83 punkty

Amator seniorka:

I miejsce – Bronowicka Beata – 79 punktów

II miejsce – Zys Agnieszka – 78 punktów

III miejsce – Rozmarynowska Beata – 77 punktów

Juniorka:

I miejsce – Pawłowska Patrycja – 84 punkty

II miejsce – Łangowska Joanna – 84 punkty

III miejsce – Chodakowska Joanna – 80 punktów

Junior:

I miejsce – Zajul Eryk – 86 punktów

II miejsce – Dywizjusz Kacper – 85 punktów

III miejsce – Komperda Paweł – 85 punktów

W kategorii zawodowiec:

Zespołowo:

I miejsce – Klub Żołnierzy Rezerwy „GROT” LOK Wałcz – 530 punktów;

II miejsce – Klub strzelecki „CEL” LOK  I Złocieniec – 510 punktów;

w składzie: Krzysztof Burak – 169 pkt., Romuald Ostrowski – 172 pkt., Zbigniew Lichwa – 169 pkt.

III miejsce – Klub strzelecki „CEL” LOK II Złocieniec – 462 punkty

w składzie: Antoni Mochol – 176 pkt., Jan Rudy – 142 pkt., Robert Chromiński – 144 pkt.

Indywidualnie za dwubój (pistolet + karabin)w kategorii zawodowiec:

I miejsce – Seehaber Stefan – 180 punktów

II miejsce – Pędzik Wiesław – 179 punktów

III miejsce – Siemieński Jakub – 177 punktów

Indywidualnie pistolet w kategorii zawodowiec:

I miejsce – Seehaber Stefan – 94 punktów

II miejsce – Siemieński Jakub – 93 punkty

III miejsce – Pędzik Wiesław - 92 punkty

Indywidualnie karabin w kategorii zawodowiec:

I miejsce – Burak Krzysztof – 93 punkty

II miejsce – Mochol Antoni – 92 punkty

III miejsce – Borowski Przemysław – 91 punktów